Stránka
Home
Koncerty
Diskuze
Kapela
Historie
Sestava
Diskografie
Download
MP3
Fotky
Videa
Plakáty
Ostatní
VéHáShop
Odkazy
Kontakt
HOME

  Přejít na stranu: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

a co teď? teď si dáme deli. 05. dubna 2010
Na duben prozatím nemáme domluveno ani Ň, takže milí návštěvníci, kdybyste chtěli zorganizovat nějakou akci a potřebovali tam kapelu, tak my jsme určitě rádi k dispozici. Jinak máme s naší menežerkou pro plzeňský kraj (Eliškou) dohodnuto na 15.května hraní v plzeňském klubu Jam a poté se chystáme oslavit pět let našeho manželství čtyř chlapů 4.6. v klubu Xt3...

Bert


TJ Praga Vysočany (hospoda u fotbalovýho hřiště) 02. dubna 2010
Dneska (2.4.2010) hrajem ve Vysočanech v hospodě TJ Praga Vysočany(v hospodě u fotbalovýho hřiště) společně s kapelama Čučgäng a Soukromey pozemek . Tak kdo z vás se sem náhodou podívá, ví jak se tam dostat a má rád dekadentní večírky, nechť dorazí...

Bert


přeštice jsou za náma. 28. března 2010
Tak přátelé a Přeštice jsou za náma. Až včera odpoledne mi docvaklo, jak vystihující označení bylo Storm over Přeštice, jelikož během cesty tam nás překvapila opravdu epesní buřina. Nechápu proč jsem ještě nedospěl a vždycky mám od koncertů předem takové bombastické očekávání, ačkoli už bych měl po těch pěti letech hraní vědět jak to nakonec dopadne (Jsem holt snílek a idealista). Vše co o tom můžu říct je, že lidí zas dorazilo směšně málo (jako ostatně vždycky) a zvuk byl takovej, že jsem neslyšel nic jinýho než bicí, takže jsem si leckdy říkal jestli má vůbec cenu na tu kytaru hrát, když jí nejspíš stejně nikdo neslyší. První polovina koncertu byla krajně nepřijemná, jelikož na nás lidi koukali jak když jsme po porodu upadli hlavou na dlaždičky, ale světe div se, cca v půlce koncertu se pár lidí odhodlalo a přišlo tančit před podium. Všehovšudy dobrá akce, akorát škoda těch málo lidí a toho šilenýho zvuku. Za pozvání díky Elišce, fotky jsou k shlédnutí zde...

Bert


březen pyčo 05. března 2010
Tak hned zezačátku jedna smutná zpráva: Na Zelesa hrát nebudem, přednost dostaly jiné kapely... Bohužel asi nejsme pravé stars a nehrajeme na RFP atp. ;). A teĎ jedna příjemná zpráva: Naše hraní v Přešticích je definitivné potvrzeno :), takže koukejte 26.3. dorazit!!! Tak se těšíme na znovushledání s Vámi, našimi fans ;)

Bert


Procitnutí do roku 2010 01. února 2010
Po včerejší první letošní zkoušce mohu ohlásit, že Hyeny jsou opět v plné síle zpět. A co nás v tomto roce čeká? Tak za prvé: To bude mimopražská akce 27.03 v Přešticích (30 Km od Plzně), zde byhom si měli mimo jiné zahrát po boku kapel Genetická chyba a Siláž. Za druhé: Jako asi největší Happening tohoto roku by se dalo označit pětileté výročí naší kapely, které budeme oslavovat 4.6 v klubu Xt3 (dřívější Guru), v kterém jsme si 4.6.2005 poprvé zahráli před diváky. Tuto akci si skalní fandové nesmí nechat ujít, protože zde zazní průřez celou dosavadní kariérou, tzn. I ty úplně nejstarší fláky ;) Za třetí: Rozeslali jsme přihlášky na dva letní Festivaly, tím prvním je květnový Zelesa fest a tím druhým srpnový Povaleč. Tak doufáme, že jsme Vás navnadili a uvidíme se letos na nějaké té akci i v hojnějším počtu :)

Zdraví Bert.


Rozjímání ke konci roku 05. prosince 2009
Tak přátelé. Včera jsme s největší pravděpodobností odehráli poslední letošní koncert. Tímto velmi děkujeme Braddymu a Jeníkovi za pozvání a příjemný do punku laděný večer :) Tento rok byl co se týče kapely velmi plodný a nebál bych se říct i úspěšný. Nahráli jsme album, které mělo povedený křest. V příštím roce se budeme snažit více koncertovat po republice a doufejme, že se nám povede dostat na nějaký ten letní festival (ať už menších či větších rozměrů).

M.


Bad Taste večírek vol. 2 (4.12.2009 v Klubovně) 24. listopadu 2009

Je to již dlouho, co proběhl první večer mezikapelního bratrstva Bad Taste. Některé kapely se od té doby rozpadly, ale vězte, že na jejich hrobech vykvetla krásná nová kvítka! Proto se přijďte mrknout co se změnilo a co zůstalo při starym do novýho klubu Klubovna u Dejvický. Je to asi minutu na metro a nočních tramvají tam jezdí hojný počet! Vlezný musí být 50 vočí, neb nájem je drahý:(...
Vystoupí zbrusu nový THE NICOTINE PILLS, sirotci po slovutném KEŘBENTU, starý dobrý VYLITÝ HYENY a věčně blbý RAKE IN GRASS s malým překvapením u bicích.

Jeník


Report z Eliščiných narozek v K4 22. listopadu 2009
V sobotu 21.05. jsme si poprvé zahráli ve škole a to rovnou v pět set let starých sklepeních Karlovi univerzity, kde se nachází studentský klub K4. Celou sobotu jsem byl velmi grogy, jelikož jsem večer předem měl cestu domů stejně dlouhou, jakobych jel nejmíň do Mnichova, přitom jsem jel jen do svého nového domova na Suchdole. Dali jsme si zkoušku od pěti a sbalili vše do Toidovi nové kcháry. Toid byl značně nervózní, jelikož nevěděl kudy se dostat na ovocný trh, odkud se dá vjet na dvůr UK. Ale nakonec po pár telefonních peripetiích s Eliškou (která za účelem oslavy svých narozenin celou akci svolala) jsme se dostali na místo činu. Když jsme dorazili bylo nám řečeno že tu máme výbavu za milion a můžeme si s ní dělat co chceme. Nikdo správně nevěděl jak se vše používá, tak jsme nakonec přivolali zvukaře, který (za pomoci manuálu) vše zprovoznil. S mírným zpožděním vše začalo, první hrála kapela Shabby hounds, ze kterých bylo znát že se potřebují ještě poněkud otrkat, ale jinak jejich produkce byla kvalitní.
Pak sme spustili náš kravál my, zezačátku hodně lidí pařilo pak se to postupně vyprazdňovalo až na Elišku, která celou dobu vytrvale pařila, za co jí (kromě toho že nás pozvala) velice děkujeme. Vynechali jsme Hlavu vymytou, kterou nejspíš nahradíme v nejbližší době novým songem od Iggyho. Poté Toid a Líňa odjeli s našima krámama do zkušebny, Iggy někam utek a zbytek se přesunul do Vagónu, kde hráli Konflikti. Náhoda jak prase.
Dobrou noc.

Bedi


21.11.09 Koncert za příležitosti Eliščiných narozenin 06. listopadu 2009
21.11.2009 zahrejeme v studentském klubu K4 (Celetná 20) za příležitosti Eliščiných (Eliška je Bertova spolubydlící) narozenin. Mimo nás by snad měla vystoupit ještě kapela http://www.bandzone.cz/shabbyhounds Začátek je cca v 7 hodin.

Bert


NOVÉ ALBUM HYENISMUS PRÁVĚ VYCHÁZÍ 18. října 2009
Tak cédo je vydaný, cena je 100,- Kč (+ poštovný), v případě zájmu pište na mail: vylityhyeny@gmail.com , nebo to objednávejte přímo u členů kapely, pokud je znáte osobně ;) V sekci diskografie najdete tracklist a texty tohoto alba.

HYENY


Přejít na stranu: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
© Vylitý Hyeny 2007-2021 | Made by: tOId | TOPlistPočítadlo |