Stránka
Home
Koncerty
Diskuze
Kapela
Historie
Sestava
Diskografie
Download
MP3
Fotky
Videa
Plakáty
Ostatní
VéHáShop
Odkazy
Kontakt
HOME

  Přejít na stranu: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Fotky z křtu v Modrý vopici 17. října 2009
Jelikož náš Webmaster odmítá poslední dobou cokoliv dělat :), tak sem vložím odkaz na fotky z minulýho týdne alespoň takhle:

http://teresskkaa.rajce.idnes.cz/Kres_alba_HYENISMUS%2C_Vylity_Hyeny_10.10.2009/

Bert


Recenze na Hyenismus, od přítele Dana. 15. října 2009
Je to kombinace končícího chlastpunkového období a prvních problesků závažnější těžko škatulkovatelné formy hudby. Jeto jakýsi průmět několika skladatelských náhledů, a to hlavně zpěváka Iggyho, který má potřebu zahrnovat do svých textů kritiku konzumní společnosti a fenomenů s nimi spojených a Berta, lídra kapely, který svou snahou vše odlehčovat vnáší do žánru kapely starý dobrý, avšak již (ať chce nebo ne) dospělejší punk. Kombinace těchto dvou faktorů spojených s muzikantským vývojem celé kapely dělá album zajimavějším (avšak méně průhledným a jednoduchým) počinem. Albu velice pomohlo jeho nahrání v profesionálním studiu, díky čemuž bylo eliminováno občasné nevyvážení předchozího alba VH. Zároveň si tím kapela taktéž vytvořila závazek ke svým fanouškům, protože má-li kvalitně nahrané album, očekává se, že tuto kvalitu bude muset prokazovat i v živých vystoupeních. Sečteno a podtrženo je nové album VH kvalitním nosičem v mé nepříliš rozsáhlé hudební sbírce. Hodně štěstí do další tvorby přeje starý dobrý známý Dan.

Děkujeme Danovi za vyčerpávající recenzi:)


ZMĚNA KŘESTU 08. září 2009
Datum křestu se posouvá o 1 den. Tzn. na 10.10.2009!!!

M.


NOVÝ SONGY Z HYENISMU NA BANDZONE,CZ 22. srpna 2009
Umístili jsme na server http://bandzone.cz/vylityhyeny čtyři nový songy z našeho alba Hyenismus, tak počůvajte a komentujte ;)

Bedi z VH


Nahrávání Hyenismu 01. července 2009
Ve včerejších odpoledních hodinách jsme se vrátili z Kolínského nahrávacího studia, kde jsme během 2 dní nahráli vše potřebné pro naše nové album. Teď vše stačí jen smíchat dohromady, zmasterovat a dát tomu konečnou podobu. Z prvního poslechu je jasné, že se je na co těšit :)

M.


Nové Hyení album 31. května 2009
Je to tak přátelé hyeního soundu, koncem srpna se zase dočkáte nového výplodu z našich chlastem a cigáry zežloutlých pazour. Celá věc ponese název Hyenismus a bude čítat 10 zbrusu nových songů, které však nejsou až tak zbrusu nové pro ty co občas zavítají na nějaký ten koncert. Album bude od svého předchůdce odlišné zejména tím, že jsme do svých řad přijali nového zpěváka. Rovněž si troufám říci, že jsme coby muzikanti o něco vyzráli a pořídili nové nástroje a aparát, za který jsme vyměnili naše stará polena a chrastítka. Dalším přínosem by měl být i fakt, že zavítáme kvůli nahrávání do profesionálního studia. Těšte se!

Bert


30.5.2009 v sobotu v Motoráji 12. května 2009
Další koncert se uskuteční 30.5.2009 v Motoráji, kde bude člen S.N.B. slavit narozky.

M.


Leták na Miladu 10. května 2009

M.


22.5.2009 Hyeny na Miladě 04. května 2009
22.05. se chystáme společně s DDP a Vychcanejma Knedlikama hrát ve squatu Milada , budem vám vděčni za hojnou účast. :)

B.


Výsledek ankety 04. května 2009
Po dlouhé době nová anketa. Výsledek té předchozí je uspokojivý :) cca. 3/4 hlasujícím se příchod Iggyho zalíbil, a to znamená, že tento krok byl správný :)

Vyhodnocení ankety
Jak se Vám líbí Iggyho zpěv?
Lepší jak Goťák 41 hlasů
Dobrý, líbí se mi 38 hlasů
Nic moc 4 hlasů
Hrůza, Bedi byl lepší 17 hlasů
Ať nezpívá nikdo 10 hlasů

M.


Přejít na stranu: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
© Vylitý Hyeny 2007-2021 | Made by: tOId | TOPlistPočítadlo |