Stránka
Home
Koncerty
Diskuze
Kapela
Historie
Sestava
Diskografie
Download
MP3
Fotky
Videa
Plakáty
Ostatní
VéHáShop
Odkazy
Kontakt
HOME

  Přejít na stranu: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Vylitý hrdina a včerejší hyena 16. prosince 2007

Včerejší Jet byl vskutku vydařenou párty. Já osobně jsem se dneska celej den léčil z kocoviny a ačkoli jsem včera plánoval, že se hned vrhnu na aktualizování webu, dokopal jsem se k tomu až teď večer :o). Nicméně náš hostující basák Aleš (nahrazující někde ve Francouzských Alpách lyžujícího a chlastajícího Toida), dokázal vše odehrát vskutku luxusně, vzhledem k tomu že jsme před tím měli jen málo zkoušek, za což mu ve jménu Hyen děkuji! Velkým překvapením včerejšího večera byla kapela Rake in Grass se svým zběsilým rake n? rollem, šlapalo to jak kombajn :o). Za pozvání děkujeme Yesterday heroes na tomhle linku najdete některý fota z předvánoční punkový metelice v Jetu: http://teresskkaa.rajce.idnes.cz/15.prosince_2007_Hyeny_Jet_club/.

Jinak je pro letošek už s koncertováním konec, chystáme se na nějakou chvilku uložit do zimního spánku a pak se vrátit s novou energií a novejma songama a vůbec to bude zas úplně bombastický jako dycky :o) přejeme teda všem co chodí na náš web (tipuju: Braddey, Jeník, Aleš a možná ještě jsou i nějací další štamgasti o kterých nevím :o) ať si užijou Vánoce a Silvestra a ať je příští rok plnej povedenejch akcí a vůbec, ať se maj všichni rádi a všechno je suproš!!!

Mějte se co nejlíp, za Hyeny Bert


Sbohem, volové!!! 13. prosince 2007
Tak já se s váma pro tenhle rok loučim. 14. odjíždim na lyžovačku do Francie a do Práglu se vracim až po silvestru. Takže do novýho roku přeju litry chlastu a tuny drog, ať přežijem celej rok.

PS: pro ty všímavější, který si všimli, že 15. hrajem v Jetu a já tady nebudu, tak se nebude hrát bez basy, ale zastoupí mě Aleš z YH...

PS2: tady je foto Aleše, abyste věděli, kdo to je (mimochodem taky pěknej vožrala :-))...

zdraví Martin


Plakát na Jet 22. listopadu 2007


Koncík v Jílovým 13. listopadu 2007
Dostali sme pozvánku zahrát si 8.12.2007 s kapelou D.D.P. (hráli sme s nima v Jesenici) v jedný hospodě u Jílovýho u Prahy. Tak sme to vzali Až toho budeme vědět víc, tak to samo prdnem do novinek.


Vyhodnocení ankety 10. listopadu 2007
Tak po ňákým půlroce sme se rozhodli, že vyměníme anketu. Výsledky týhle jsme sebrali přesně ze 100 hlasujících. Všechno se dá vyčíst v následujícím kompletní přehledu:

Vyhodnocení ankety
Co právě máš na palici?
Číro 18 hlasů
Vohon 8 hlasů
Plešku 13 hlasů
Patku 14 hlasů
Dredy 6 hlasů
Afro 5 hlasů
Máničku 26 hlasů
Hácéčko 10 hlasů


Vánoční koncík 31. října 2007
Tak po dlouhý době se zas chystá koncík.Tentokráte to bude Vánoční atmosférou nasátý Jet club opět s naší spřátelenou kapelou Yesterday heroes. Už teď vám můžu slíbit, že v Jetu zažijete překvapení


Fota z nahrávání videoklipu 27. října 2007
Po měsíci stagnace na hlavní straně sem si pro vás připravil specialitku. Fotky z nahrávání videoklipu. K prohlídnutí sou v sekci fotky nebo rovnou tady.


Skalice a Jesenice 30. září 2007
Tak koncík na Mandě je za náma. Děkujeme Vojtovi z Kapely FO3 za pozvání. Bylo to super. Fotky z týhle akce sou tady. Eště bych měl zmínit, že nám přišla další nabídka si zahrát 6.10.07 v Jesenici u Prahy. Mňo tak sme to vzali. Nevim jak se přesne jmenuje ta hospoda, ale je to hned u autobusový zastavky...

EDIT: ta hospoda se menuje Tribal art Gallery


Info o akci ve Skalici 21. září 2007
Tak už víme všechny informace:

Kde: Stříbrná Skalice, hospoda Na Mariáně
Kdy: 28. září 2007
S kým: Notor, Deliwery, Zakázaný ovoce
Start: 20:00 hod
Vstupný: 50,-
Odkaz: http://www.namarjance.kvalitne.cz/
Mapka:


Fotky z Vopice 20. září 2007
Kukejte sem.


Přejít na stranu: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
© Vylitý Hyeny 2007-2021 | Made by: tOId | TOPlistPočítadlo |