Stránka
Home
Koncerty
Diskuze
Kapela
Historie
Sestava
Diskografie
Download
MP3
Fotky
Videa
Plakáty
Ostatní
VéHáShop
Odkazy
Kontakt
HOME

  Přejít na stranu: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Video z Vopice 17. září 2007


Report z Vopice 17. září 2007
Doteď sem ve svých reportech pouze kritizoval nějakej organizační nedostatek akcí, na kterejch jsme hráli. Ale to co se podařilo uspořádat 14.9.07 v modrý vopici prostě nemělo chybu, až na to že nepřišlo zase dost lidí a musíme doplácet ze svýho Ale tentokrát musim říct, že mi to za to skoro stojí . Skoro nemám slov. Ve vopici už bylo pár zdařilejch akcí, ale tahle byla bezpochyby nejzdařilejší.
Všechno načnuli Yesterday heroes, který odbušili svůj setlist už před celkem dost lidma, ačkoli vše teprv začínalo a to v nás už vzbouzelo naději, že by vše mohlo nabrat skvělého konce. Po nich přišli na řadu Parkování také vzadu, jejichž songy znám z bandzone a i oni měli skvělou atmosféru. Přišla řada na nás. No začátek nebyl zrovna žádná sláva, ale po čtvrtý písničce vše nabralo úplně jiného spádu. Měli jsme kotel a všichni řvali a zpívali, no co dodat prostě nádhera, všechny vás milujem!!!!!!!
Po nás nastoupilo Riziko feferonek, který se od našeho posledního společnýho výstupu evidentně zlepšili, chválim .!!
Akce byla opravdu zdařilá, děkujem všem zůčastněným kapelám a hlavně všem našim fans, jste opravdu luxusní!!!
Ještě vše mělo mírně nahořklou příchuť, protože mi a dvěma mejm kamarádům nějakej zmrd ukrad mikinu, "tak si to užij ty čórko zasraná"!!
Nicméně akce prostě suprová děkujem všem na 100kráte!!!!

S pozdravem Bartoloměj

pozn.: fota budou dodány zanedlouho, čeká se až jich dorazí víc. Takže pokud máš ňáký pikantní fota tak neváhej, a pošli nám je na mail. Dík
pozn.2: a bude dokonce i sestřihový vídeo. Materiálu na to máme dostatek. Takže se je na co těšit


První videoklip 13. září 2007
Ano je to tak. Stále tomu nevěřim. Úplně první videoklip je na svetě!!! Je k songu Pete šel pít. Tak neváhejte a koukejte...

Jinak přibyl další koncík. Bude stejně jako Hoří Pohoří mimo Prahu a to ve Stříbrný Skalici. Datum je naplánovaný na 28.9.2007. Moc o týhle akci zatim nevíme, takže sledujte dál sekci koncerty.


...3 dny do vopice 11. září 2007
Tak vopice se blíží, zbývají 3 dni, basák je nachcípanej, je celej polámanej, snad bude v pátek fit. Čágo


Fota z festu Pod Parou 30. srpna 2007
Sice s malým 10-ti denním zpožděním, ale přece. Fota z festu Pod Parou, kterej se uskutečnil 17.-19.8.2007 v Moravský Třebový. Nehráli sme tam, ale víkend výbornej. Už se těšim na příští rok. Pořídil sem i pár videí, tak pokud chcete zachytit Moravskou atmosféru, tak se určitě podívejte sem.


Pohoří dohořelo 26. srpna 2007
Tak naší šou na festu Hoří Pohoří máme úspěšně za sebou a jaký že to bylo? Mno, užili sme si to, ale jestli to bylo dobrý sami nevíme. Každopádně sme to odmlátili asi někdy ve tři k ránu, před tradičně poloprázdným sálem a to už sme byli celkem nametený. Ale prdel to byla, vo to žádná. Ještě jednou děkujem pořadatelům festu za pozvání a zde jsou fota.


Pohoří 19. srpna 2007
Tak na Pohoří hrát bohužel nebudeme, odpověděli sme pozdě. Tak snad příští rok.

Tak změna, opět hrajem je to trochu hektický...

http://www.horipohori.estranky.cz/


Ňůvs 16. srpna 2007
Konec radovánek smradi, škola volá
Jak končej prázdniny a těm, co jsou ještě školou povinní končí radovánky (muhehe), vrací se opět hyenní banda, která si celou tu dobu válela šunky a trávila čas chytáním lelků zpět k vám naši drazí fans.A to hned na dvou akcích, totiž: 1.byli jsme pozvání na festival "Hoří pohoří", který se koná 25.8. v Pohoří u Jílového a ta druhá věc je pořádána v Modrý vopici v Praze a to 14.9. (kam doufáme že vás dorazí halda, pač pořádat akce pro 10 lidí je trochu na pytel) bližší info samozřejmě k nalezení v sexy sekci koncerty.
Těšíme se na Vás a papalánek, váš Berťánek


Novinky 28. června 2007
V pravým sloupci od teďka můžete hlasovat v nový anketě!!! Tak hlasujte jak šílený, ať to má smysl. Taky bychom Vám mohli oznámit, že sme trochu rozjeli náš profil na stránkách: http://www.myspace.com/vylityhyeny. Tak se tam jukněte a přidejte do friendů. Přejem hezký festivalový a kalící prázdniny a doufáme, že se od září uvidíme na ňákým tom koncíku. Pápá

Vaše VéHáčka


10 000 návštěvník 29. května 2007
Včera jsme zaznamenali 10 000 přístup na naše stránky!!! Uživateli s ip adresou: 85.71.103.225 a doménou: 225.103.broadband4.iol.cz ozvi se nám na mail, odměna tě nemine


Přejít na stranu: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
© Vylitý Hyeny 2007-2021 | Made by: tOId | TOPlistPočítadlo |