Stránka
Home
Koncerty
Diskuze
Kapela
Historie
Sestava
Diskografie
Download
MP3
Fotky
Videa
Plakáty
Ostatní
VéHáShop
Odkazy
Kontakt
HOME

  Přejít na stranu: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Jen tak ňáký kecy 28. května 2007
Velevážení přátelé, jak si jistě někteří z Vás všimli, tak do budoucna nemáme naplánovaný žádný koncert. Je to způsobené tím, že nás nikdo nepozval (ne dělam si srandu). Je to způsobené tím, že je období zkoušek a přijímaček, v mém případě mě čeká do konce června ještě 7 zkoušek, Berta čeká absolutorium a Jakub si válí šunky. Ale naštěstí se věnuje své druhé kapele, takže svůj um jistě neztratí O prázdninách budem objíždět fesťáky, ale na žádném bohužel nebudem hrát snad příští léto. Každopádně se těšte na září, jistě se něco naplánuje na vopici nebo klub podobnýho ražení Tak si teďka užívejte toho nechutnýho vedra a pokud bude něco novýho v hyenním životě, tak to zajisté vrazíme do novinek...

s pozdravem Martin


Report z Matrixu 13. května 2007
Náš koncert v Matrixu 12.5, opět neproběh tak jak bylo v plánu. Zezačátku všechno vypadalo dobře, ve zkušebně jsme si sehráli kolečko, znělo to líp než za posledních pár let vůbec. Dorazili sme do Matrixu včas a vydrželi sme se dokonce nevožrat jak dobytci (viz. Motoráj). Čas běžel, prachy za energy drinky, pivka a fotbálek jen tak lítaly, z našeho původně čtvrtého místa v pořadí kapel, se náhle stalo páté, jelikož bubeník z kapely Hromy Blesky má teprv 12 let a hrát někdy blízko k půlnoci koncert na bicí není v silách žádného puberťáka. Potom tedy přišla hodina H (cca.00:30) a měli jsme nastoupit na pódium. Odebrali jsme se tedy směrem pódia, ale co nevidíme, na pódiu, se po dvacetiminutovém výstupu kapely Yesterday heroes (kteří ostatně byli mými favority tohoto večera, ačkoli hráli jen 20 minut) rozplizli sympaťáci z Vychcanejch knedlíků. Po mnohanásobném vysvětlení, že v programu sme na pátém místě my a ne oni, konečně přestal jejich bubeník montovat svůj virbl k naší sestavě a s nasranými xychty alá Sid Vicious, se tito trů punkeři odebrali za pořadatelkou Terezou, která z těchto primitivních násilných hovad nejspíš měla strach a tak nám oznámila, že máme hrát pouze 20 minut, EJHLE, čára přes rozpočet, náš původní klid a radost na toto vystoupení byli ten tam a nedonazvučený, nervní a nasraný sme začli hrát okrouhaný plejlist. Samozřejmě, že se na nás zase většina lidí co sme zvali vysrala (za což jim chci na tomto místě srdečně poděkovat) a navíc se Matrix k této hodině již začal prázdnit, takže to byla zase jednou bomba. Ale zvuk byl luxusní a náš výkon taky nebyl zas až tak zlý, takže pro těch pár příznivců, co tam byli to snad bylo vcelku dobrý. Po nás tedy nastoupili trů punkeři kteří si hodně věří "Vychcaný knedlíky" a věnovali nám jednu píseň, ve které refren zněl "polibte nám prdel", nebo tak nějak Sympatický zpěvák této kapely, na mně při hraní této písně ukazoval fakáče a sympatický bubeník do toho třískal trů punkové rytmy do našich bicích, opravdu sympatická smečka, kterou už nechci v životě vidět. Samozřejmě se program vychcaných knedlíků, přetáhl přes 20 minut a agentura wrongway, která nás na tuto akci zvala se prokázala organizačně dosti neschopná, jelikož první kapely hráli všechny každá skoro hodinu a pak se vše samozřejmě dostalo do skluzu, na kterém sme utrpěli ztrátu zejména my a Yesterday heroes. Ale sympatické hvězdy z knedlíků si to odbušlili jak se sluší a patří (fakt vojeb). No a pak už se všichni zdáchli a čekali sme až dohrajou začátek konce, svůj zbytečně dlouhý výstup, na který koukalo už asi jen pět lidí. Pak sme bicí naskládali do auta a jeli dom. Ještě jednou bych chtěl poděkovat ve jménu celé kapely té hrstce věrných, kteří s námi stojí a nenechají nás v bryndě, Děkuji!!!!!!! Ste úúúúúúúžasný !!!!!!


Leták na Matrix 08. května 2007


Kralupy NEE, Matrix JOO 27. dubna 2007
Tak Kralupy se konat nebudou z důvodu zavření klubu přes celé léto. Ale zato se nám ozvala produkční společnost Wrongway s možností hrát 12.5.07 v Matrixu a to se přátelé neodmítá. Takže na sobotu 12. si nic neplánujte a přijďte do Matrixu.


Koncík v Kralupech 26. dubna 2007
Na 2.6.07 plánujeme pořádat koncík v Kralupech nad Vltavou v klubu Ponorka. Celkem tam zahrajou 4 kapely včetně nás. Jedna místní kapelka a zbývající dvě z Praha. Kralupy sou cca. 30km od Prahy.


Fotky z křestu 10. dubna 2007
Už jsme ani nedoufali, že tyhle fotky existujou, ale opak je pravdou. Skoro po třech měsících sou na svetě. Tady je link.


Report z Naftaře 07. dubna 2007
Tak když už máme ten novej web, tak sem se rozhod sem tam (teda pokud budu mít náladu) sepsat nějakej ten report, z nějakýho toho koncíku. Tentokrát teda o pátým dubnu v Naftařovi.
Všechno začalo tim, že jsme se sešli s Líňou na Kačáku a po chvilce přifrčel i Martin v káře. Hupkli jsme dovnitř a jeli jsme. Líňovi se zasek bezpečnostní pás, tak jsem si z tohoto odnes ponaučení že na předním místě se už nikdy nebudu připoutávat Když jsme dojeli do naší útulné zkušebny v Michli, tak jsme zjistili, že se tam koná stěhování koberců, což nám znemožnilo sehrání celého našeho ?Kolečka? a rovnou jsme natahali našich pět švestek do káry. Bylo ještě brzo, tak jsme se poflakovali po zkušebně a okukovali novinky, které zde vznikají. Pak jsme tedy konečně vyrazili a dopravní zácpou se prokousali až k naftařovi, kde jsme po točitých schodech našich pět švestek zase ztahali dolu. Seznámili se s panem výčepním, který je velkou hvězdou z veleslavné kapely Workshop, která byla horkou kartou soutěže Skutečná liga, kterou jsme na plné čáře projeli , ale jestli tuto soutěž nakonec vyhráli oni, nebo nějaká jiná kopie njů mentálových Slipknot či Korn už si nevzpomínám. Každopádně tento milý veleslavný výčepák s asi metrovou bradkou (zamotanou do jakýchsi nitek v barvách Jamajské vlajky), neváhal dokazovat své znalosti, co se zvukové techniky týče a devalvovat naše kabely na dráty k žehličce (moc velkej sympaťák), přičemž kolem sebe házel nadávkama a zvukařským žargonem, až sem mu nerozuměl, ale byl kůl, to se musí nechat. Musel jsem si pujčit i kombo od kytaristy Yesterday Heroes, za což jsem mu vděčný, protože kdybych hrál na to své, byl by náš zvuk byl asi ještě podobnější zvuku projíždějící tramvaje než tedy nakonec dopad. Koncertní sklep o velikosti asi 6 * 4 metry se celkem zaplnil a začli jsme šou. Myslim že mi nikdo nemoh rozumět ani slovo, protože to byla teda ozvěna hrozná a hrát bez odposlechu je jak hrát na hlucho, takže tak. Dělali jsme si prdel sami ze sebe, protože brát tohle vážně opravdu nikdo nemoh. Samozřejmě že z těch co nám slíbili že přijdou, přišel opět jen zlomek, což mi pokaždé poněkud podlomí nohy, ale ve srovnání s loňským slamníkem si myslím že se to ještě celkem vydařilo. Z Yesterday Heroes jsem bohužel neslyšel ani tón, protože jsem seděl už s dvěma kamarády nahoře u piva. Děkujeme Yesterday Heroes za pozvání, určitě to někdy oplatíme. Cesta domu proběhla pro mě osobně MHDčkem, jelikož auto bylo přecpaný krámama.

Bert


POZÓÓÓR KONCÍK 23. března 2007
Do Naftaře nás pozvala kapela Yesterday Heroes.


Koncík v Motoráji 06. března 2007
Tak už je zcela zorganizovaný nejbližší koncík, kterej proběhne 20. 4. 07 v klubu Motoráj. Společně s námi zahrajou kapely: Los Cojones, Abstinenční příznaky a Disciplinární opatření. Všechny důležité informace, odkazy, mapku a leták najdete v sekci koncerty.


Novej web 01. března 2007
Čabass přátelé, vítáme Vás na našem novém webu, který má trochu osvěžit vzpomínku na hyeny, které se poslední dobou projevují především nesmírnou pasivitou, co se hraní koncertů týče. Nicméně bych chtěl upozornit, na koncert, který se chystá na 20.4.07 v klubu Motoráj, jak jste jistě již zaregistrovali z pravého spodního rohu naší nové přehledné webovky . Jinak sme web orubali o pár trapností, které skýtal ten starý, jelikož se s naší pubertální tvorbou z počátku hyenní kariéry již nechceme nadále pyšnit na veřejnosti. Tak vesele klikejte a užívejte si všeho co vám nový web skýtá, případně přispějte do diskuze.

S přáním pěkného března, Bert

PS: A já bych zase chtěl poděkovat KlárcePB a anušcep za pomoc při tvorbě webu. DÍKY! Martin


Přejít na stranu: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
© Vylitý Hyeny 2007-2021 | Made by: tOId | TOPlistPočítadlo |