Stránka
Home
Koncerty
Diskuze
Kapela
Historie
Sestava
Diskografie
Download
MP3
Fotky
Videa
Plakáty
Ostatní
VéHáShop
Odkazy
Kontakt
SESTAVA

Jakub (Líňa) – Bicí Narozen – 21.4.1988

Největší opilec kapely. Většinou má na zkoušce tak velkou kocovinu, že se mu nechce moc hrát :o). Má tolik činelů, aby nebylo vidět že za nima tajně popíjí alkohol a odmítá používat metronom. Jinak účinkuje ještě v kapele Unwell done. Poslouchá rád metal a hraje s náma za podmínky, že časem začnem hrát metal :o). Společně s Bertem tvoří nekuřáckou složku Hyen. Věčně do někoho prudí a utahuje si z každého.


Martin (tOId) – Baskytara Narozen – 26.4.1986

Společně s Bertem probudili Vylitý Hyeny k životu. Neustále kouří a moc toho nenamluví. Na basu ho hrát moc nebaví, hraje na ní z donucení :o), ale řiká že je to furt lepčí než hrát na ciello (na který hrál kdysi v dětství 8 let, což je možná fáma, pač to nikdy nikdo na vlastní oči neviděl). Občas vymyslí docela dobrej riff, z kterýho pak vznikne celej song. Organizuje taky většinu koncertů a vozí nás kchárou(dalo by se říct že je náš menežr :o)), takže nesmí chlastat, ale když už se jednou vožere, to se pak dějou věci :o)


Pepa (Iggy) - Zpěv Narozen – 6.9.1987

Nejnovější člen Hyen. Moc ho ještě neznáme, tak pořádně nevíme, co sem napsat. Každopádně je to notorickej kuřák (věčně něco balí) a imitátor Kurta Cobaina :o). Je to děsnej šoumen, předvádí tanečky a různý jiný píčovinky, což naším vystoupením dává šťávu, ještě kdyby si taky pamatoval texty :o).


Bert (Bartoloměj) – Kytara, 2. Zpěv Narozen – 6.4.1985

Skladatel většiny textů a hudby. Drží si pozici druhého největšího opilce kapely. Z důvodů nekuřáctví neustále něco jí a pije. Je schopen ušetřit, jednou za 3 měsíce, peníze na zaplacení zkušebny a na ostatní věci, jako je zakoupení nové nepištící kytary či oprava nefunkčního komba, mu již nezbývají peníze. Společně s Martinem založili hyeny z původní powerrockové sračky, odkud si odnesli nemálo zkušeností (hlavně k čemu vlastně slouží jednotlivé knoflíky na kombu:-)). Je z kapely nejstarší, tudíž potřebuje více spánku než ostatní, a tak nás, zpravidla v hospodě, opouští před desátou hodinou večerní :-)


© Vylitý Hyeny 2007-2021 | Made by: tOId | TOPlistPočítadlo |