Stránka
Home
Koncerty
Diskuze
Kapela
Historie
Sestava
Diskografie
Download
MP3
Fotky
Videa
Plakáty
Ostatní
VéHáShop
Odkazy
Kontakt
HOME

  Přejít na stranu: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Koncertování 23. března 2009
Po měsíční odmlce je na plánu další koncert. A tím je Jet 16.4.2009 společně se zmrtvýchvstaným Keřbentem.

pozn.: tak se to zas nekona...

M.


Narozky v Bulldoku 27.2.2009 22. února 2009
Je to tak jak nadpis napovídá, 27.2. opět vystoupíme v Michelské putice Bulldog z důvodu oslav narozenin přátel kapely, vstup je zadáčo a s největší pravděpodobností budeme jediný hvězdy, který ten večer zahrajou :-) Ták koukejte přijít, ať si zopáknem tu melu z loňska ;)


Koncertování v roce 2009 19. ledna 2009
První koncert v roce 2009 se bude konat 24.1. v dejvické restauraci Nádražka, kam nás pozvala kapela 1+vrata. Celý večer načne kapela Rhiwen okolo 20 hodiny. Hyenky budou hrát třetí.


Resumé 2008 27. prosince 2008
Zdravím přátelé

jelikož se rok chýlí ke konci, je na čase sepsat stručné shrnutí. V roce 2008 jsme odehráli 11 koncertů (z nichž některé byli lepší, některé horší), což je o jeden koncert víc než v roce 2007. Rovněž je nás také o jednoho člena více, přibrali jsme mezi sebe Iggyho, coby nového zpěváka. Odehráli jsme poprvé v historii kapely unplugged. Co se týče návštěvnosti našich koncíků, tak se zdá že už sme se celkem okoukali, protože se poslední dobou na naše poměry dá považovat 5 lidí pod pódiem za úspěch :-(
Každopádně naděje umírá poslední, tak doufáme že v roce 2009 Vás na naše akce zavítá zas poněkud více ;-)
Rok 2008 byl pro Berta a Líňu zlomový na poli profesním, oba nastoupili pracovní kariéru a úspěšně zakončili tu studijní, což dovoluje doufat, že se s přívalem financí zlepší i technická základna kapely :-) , tato modernizace ostatně už začala zakoupením nových bubnů, nové kytary a spravení rozbitého shitmarshalla, který ostatně v současné době zas hraje jak z prdele :-(
Mno a na příští rok se plánuje vydání nového Cédesa s názvem HYENISMUS, v Kolínském studiu Sklep (www.studiosklep.wz.cz), Taky bychom konečně rádi zavítali na nějaký ten letní festival (a to ne jen coby posluchači).
Tímto Vám tedy přejeme ať si pěkně užijete Vánoce a všem co nás mají rádi úspěšný příští rok a těm co nás rádi nemají ať se na své nenávisti třeba zalknou :-)

tramtadá


Co bylo, co bude... 29. listopadu 2008
Po více jak měsíci (měl bych si dát pěstí) opět napíšu ňáký kecy ohledně hyen :-) dneska, jak si určitě všímaví jedinci všimli, hrajeme v Motoráji, kam nás pozvala kapela Chlastarbaiter. Tímto jím děkujem a doufáme, že se dnešní gig vydaří...

Co se týče stránek, v sekci plakáty přibyly 3 kousky a v sekci fotky přibyl prozměnu pouze 1 kousek a to fotky z Vopice.

...a na závěr plakát na Vánoční masaker v XT3...


Leták na Vopici 17. října 2008


Vyhodnocení sexy ankety potřetí... 09. října 2008
Takže, z našich uplynulých tří anket vyplynulo, že nejvíc sexy basák je AlesYHak, nejvíc sexy bubeník je náš Líňa a nejvíc sexy kytarista je Jeník z YH. Kdyby tito tři hoši založili společně kapelu, asi by o nich brzy byla napsána reportáž v Bravo girl ;-). Všem vítězům tímto gratulujeme a přejeme hodně sexy úspěchů i do budoucna :o)))

BRAVO GIRL SEXY BAND:
  

Vyhodnocení ankety
A tentokrát... nejvíc sexy kytarista:
Dave 15 hlasů
Braddey 18 hlasů
Maty 23 hlasů
Jeník 29 hlasů
Bedi 19 hlasů

B.


Report z Matrixu 05. října 2008
Už druhý koncert s naším novým členem byl úspěch na plné čáře :o). Odehráli jsme téměř bez chyby (že by to bylo tím že sme nebyli nametený jak koně jako vždycky?!). Mno, akorát nikdo nepařil (kromě jednoho malého kluka), páč sme hráli první a ještě nebyla dostatečná chmelnálada a nestihli jsme všechny songy, pač si Martin a Iggy v době kdy už jsme měli začít hrát ještě dopřávali svá cigárka (vlastně jsme nestihli jen jeden song a to hlavu vymytou). Plánovaná nahrávka bohužel nevyšla :o(? Zbytek večera už se nech v duchu HC a metalu a Našrotu. Potkali jsme i Heráka z Vychcanejch knedlíků, na místě kde kdysi vznikl spor dvou Véčkových kapel a usmířili se. Za pozvání děkujem Simonovi a za účast Vám naši drazí :o)

B.


Hyeny v Matrixu 25. září 2008
Je to tak, 4.10. hrajeme v klubu Matrix, celá akce bude začínat nejspíš někdy brzo odpoledne páč tam bude mrtě kapel a hlavní hvězdou je česká HC legenda Našrot. Ale co je hlavní, vstup je ZADARA!!!, tak přijďte všichni a nenechte si ujít řádnou porci treš panku ;-) jak ho umí jedině hyeny, hihi.

B.


po XT3 13. září 2008
Tak je po XT3 a já mám rozporuplné pocity. 2 soukapely hrající s námi včerejší večer podali kvalitní výkon, ale s tim hyenním nejsem moc spokojený. Na pódiu sme slyšeli bordel, přitom zvukovka byla parádní... nechápu. Ale reakce příchozích (díky všem) byli kladný, tak to mě hřeje na koulích ;-) no teď je čas plánování dalších koncíku, či přijímání nabídek, které se poslední dobou moc nehrnou :-(

edit 22.9: link na fotky: http://teresskkaa.rajce.idnes.cz/Hyeny_XT3/#album

M.


Přejít na stranu: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
© Vylitý Hyeny 2007-2021 | Made by: tOId | TOPlistPočítadlo |