Stránka
Home
Koncerty
Diskuze
Kapela
Historie
Sestava
Diskografie
Download
MP3
Fotky
Videa
Plakáty
Ostatní
VéHáShop
Odkazy
Kontakt
HOME

  Přejít na stranu: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

KONCÍÍÍÍKKKKK!!!! 25. srpna 2008
Je to neuvěřitelné, ale je to tak. Po více než 4 měsích Hyeny opět vylezou ze svých nor a ukáží se světu s nemalými změnami. Někteří možná tuší, pro ty co neví, to nechám jako překvapení :-) Vše vypukne 12. září v XT3 od 20hod. Jako hosty jsme pozvali pražskou kapelu Brain Drain a za hvězdu večera nebude nikdo jiný, než punk'n'rolová pražská formace PHANTOMS ON FIRE. Tak doufám, že se tam všichni uvidíme :-)

M.


Výledky ankety 29. června 2008
Tramtarara!!! Vyhlušuji vítěze ankety o nej sexy bubeníka na světě :-) Je jím.......... chvilka napětí...... LÍŇA. Konečně zůstalo vítězství na domácí půdě :-) nezbytné foto:

a kompletní výsledky...

Vyhodnocení ankety
Nejvíc sexy bubeník...
Líňa (VH) 27 hlasů
Koubas (KB a RIG) 25 hlasů
Luky (YH) 26 hlasů
Šmejky (exYH) 21 hlasů
Radek (RF) 12 hlasů

M.


Sháníme zpěváka či zpěvaku 25. května 2008
Kapela Vylitý hyeny shání zpěváka či zpěvačku, uvítáme řádnej chraplák, čas chodit na zkoušky a smysl pro legraci :o) ozvěte se nám tady do diskuze, nebo na maila, nebo na foun, nebo na icq... dikec ;-)


Report ze slamníku a ohlášení koncertní pauzy 24. května 2008
Všem příchozím se za včerejšek omlouvám za svou rozladěnou kytaru. Nějak jsem nebyl ve své kůži a totálně to nevychytal, tak ještě jedno sorry... Jinak o nás teď asi nějakej čásek nebude ani vidu ani slechu, páč není vůbec čas,´Líňa maturuje, tak mu držme palce a já mám státnice, tak mi taky můžete držet palce :) Martin ten má zas celkem hustý zkouškový období (asi 8 předmětů za jeden měsíc), ale ten ty palce nepotřebuje, von to zvvládne i bez nich :)

S pozdravem Bert.


Slamník, vše z unplugged Jetu 05. května 2008

Tak hore je leták na páteční Slamník a dole sou odkazy na to, co všechno se dělo v pátek v Jetu.

Fotky: http://smeghead.rajce.idnes.cz/25th_bIRTHDAY_pARTY/
Live nahrávka: Vylity_Hyeny_-_Jet_Unplugged_2008 (ZIP)


Další Jet 29. dubna 2008
Po páteční kalbě v Jetu, která bude hodně zajímavá se stačí znova vožrat v sobotu, překonat kocovinu v neděli a v pondělí večír zas na hyenky a zas do Jetu :-) Pozvala nás tam skakapela Méďa Péďa, která zanedlouho odslaví 10 let soužití :-)


Jet Unplugged 28. dubna 2008
Sice trochu se zpožděním, ale přece... 2. května bude nevídaná věc. Menšina Hyen bude hrát bez proudu!!! A to tak, že na akustický kytary. Na pódiu bude chybět jak Líňa tak Martin. Tzn. že to bude jenom a jenom na Bedikovi :-) no to bude prdel!!!


Report z XT3 19. dubna 2008
Tak, po hoooodně dlouhý odmlce, co se reportů týče zase jednou jeden smolim. Tentokrát na včerejší Xt3 18.08 společně s Iritující pýchorou a s Tři sestry revival bandou.
S Líňou jsme se sešli ve 4 na Kačáku, že si sjedem ještě jedno kolečko kytara bicí, než přijede Toid se svou kchárou a odveze nás na Žižkov do Xt3. Když jsme dojeli, uvítal nás sám majitel klubu a vše se začalo poskládávat a sestavovat. Já a Toid jsme jen postávali a vočumovali, páč mi to máme hned postavený :o). Navíc já ani neměl co stavět, páč můj rozbitej Marshall je stále ještě rozbitej :-(. No pak dorazila Iritující pýchora a začalo se zvučit, Jejich basák Lughas má můj obdiv. Zato kytaristovo Kubovo malý vlastnoručně sestrojený kombo skoro nebylo slyšet, což byla škoda. Kluci v čele s novým saxofonistou odehráli svůj alternativni skapunkoplaylist :o) a lidi se celkem bavili a pařili.
Pak jsme přišli na řadu my, rozhod jsem se nepoužívat Kubovo kombo a napíchnout svou krabičku přímo na mixák. Kytaru jsem skoro neslyšel, ale bylo mi řečeno že pod pódiem slyšet byla, takže tak. Lidí pod pódiem ze záhadných důvodů při našem výstupu ubylo, ačkoli jsme myslim ani nehráli tak děsně. Spousta lidí se na to zase jednou vysrala, páč maj v pátek večer na práci lepčí věci než poslouchat vylitý hyeny, je to škoda ale my už si začínáme zvykat. Té hrstce skalních fandů, co nevážili cestu na Žižkov děkujeme na stokráte, jste naše zlatíčka ;-).
Po nás na pódium vlezly tři ségry revajvl a to už bylo jiný kafe, pořádný aparáty a znělo to super, akorát je škoda že revajvl banda hraje prostě pouze věci od tří sester a nemaj ani notu vlastní. Šou to byla nabitá eroticko opileckou atmosférou a sem tam se poodhalila i nějaká ta část těla, na kterou normálně slunéčko nesvítí :o). Od jedný za zdravotní sestřičku převlečený slečny, která osahávala všechny dobrovolníky co vylezli na pódium, jsem dostal samolepku. Pak už jen cesta domu, chcalo a usnul jsem v tramvaji, kdyby se mnou byl nejel Medvěd asi bych zas skončil na Bílý hoře, díky Méďo ;-).

Bertikus autobus III


Plakát na XT3, new wallpaper 31. března 2008

a do sece plakáty po roce přibyl další wallpaper.

M.


Slavnostní vyhlášení ankety 30. března 2008
Tak... ukončil sem anketu. Chtěl sem při 100 hlasech, ale o 1 sem to nestih A jak to dopadlo? Všichni 4 se dostali na stupně vítězů. 3. Kajda, 2. místo sem obsadil společně s Breddym a vítězem je ALEŠ. Tak gratulace... Zde pikčr a pod tim výsledky

Vyhodnocení ankety
Nejvíc sexy basák...
Aleš z YH 29 hlasů
Martin z VH 25 hlasů
Braddey z RIG 25 hlasů
Kajda z KB 22 hlasů

Samozřejmě je nová anketa, tentokráte hlasujte pro bubeníka

M.


Přejít na stranu: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
© Vylitý Hyeny 2007-2021 | Made by: tOId | TOPlistPočítadlo |